Mobile navigation is open Mobile navigation is close
Search icon

Domény

Pokud chcete zaregistrovat novou doménu, což lze prostřednictvím kteréhokoli registrátora, můžete jako kontaktní osobu uvést svůj identifikátor, tj. jméno účtu, který jste si vytvořili prostřednictvím služby MojeID. Identifikátor se vypisuje jen jmenovitě bez přípony .mojeid.cz (např. petra). Pokud již doménu máte a chcete ji s Vámi vytvořeným účtem MojeID propojit, je potřeba kontaktovat příslušného registrátora domény a u něj provést změnu držitele. Registrátor Vás informuje, co k tomu bude od Vás potřebovat.

Možnost skrýt adresu po zadání PIN3 byla zrušena v červnu 2022. Skrýt adresu je nyní možné u účtů, které byly validovány nebo napojeny na služby veřejné správy.


Pokud již máte svůj účet validován nebo napojen na služby veřejné správy, přihlašte se pro skrytí adresy v doménovém prohlížeči . Ve svém účtu klikněte na sekci Domény v horní liště a následně přejděte na Doménový prohlížeč. Otevře se Vám stránka Doménového prohlížeče, ve kterém kliknete na sekci "Můj kontakt", odkliknete u adresy okénko "Veřejné" a uložíte. Adresa bude v registru skrytá.

Skrýt adresu trvalého pobytu si mohou pouze uživatelé, kteří mají účet validovaný nebo napojený na služby veřejné správy. Jakmile se stane, že účet ztratí validaci, pak adresa bude opět viditelná (validaci účtu lze vždy obnovit).
Ke ztrátě validace dojde v případě, že změníte jméno, příjmení, datum narození a adresu trvalého bydliště nebo v případě, že do účtu doplníte organizaci. 

Další informace najdete:v nápovědě k validacím.

V případě jakýchkoliv dotazů a přípomínek k MojeID pište na e-mailovou adresu podpora@mojeid.cz nebo volejte technickou podporu sdružení CZ.NIC, správce registru domén, na čísle +420 731 657 660 nebo +420 222 745 111 (non-stop).