Mobile navigation is open Mobile navigation is close
Search icon

Vizitka

Ve svém účtu máte možnost vytvořit si jakousi online vizitku. Pokud kliknete na „Aktivovat osobní vizitku“a změny potvrdíte tlačítkem „Uložit“, můžete si ihned zobrazit informace o sobě kliknutím na „Vaše osobní vizitka“.

Ten bude mít adresu ve tvaru „https://uzivatelskejmeno.mojeid.cz“.

V této osobní vizitce si můžete navolit, co se má zobrazovat. Můžete si nastavit barevný vzhled vizitky (kolonka Aktivní šablona), vyplnit si např. přezdívku, navolit si, co se bude zobrazovat. Můžete napsat něco o sobě a nechat zobrazovat svoji fotografii či zveřejnit na sebe ty kontakty, které předtím uložíte v sekci Profil (např. telefon, sociální síť, na které jste k zastižení, Váš web či ICQ).

Pokud budete chtít osobní vizitku deaktivovat, stačí okénko „Aktivovat osobní vizitku“ pouze odkliknout a toto nastavení uložit. Údaje se opět nebudou zobrazovat.

V osobní vizitce si můžete navolit, co se má zobrazovat. Můžete si nastavit barevný vzhled vizitky, vyplnit si např. přezdívku, navolit si, které údaje z Vašeho účtu se budou zobrazovat. Můžete rovněž napsat něco o sobě a zobrazit svoji fotografii. V osobní vizitce je také možné zobrazit odkaz ke stažení vizitky vCard nebo QR kód s kontaktními údaji.

Webové stránky a profily ze sociálních sítí i IM kontakty (Skype, Hangouts apod.) si zadáváte v záložce Profil, kde si rozbalíte další možnosti v položce Ostatní osobní údaje. Na vizitce pak jen odkliknete jejich zobrazení.

V případě jakýchkoliv dotazů a přípomínek k MojeID pište na e-mailovou adresu podpora@mojeid.cz nebo volejte technickou podporu sdružení CZ.NIC, správce registru domén, na čísle +420 731 657 660 nebo +420 222 745 111 (non-stop).