Mobile navigation is open Mobile navigation is close
Search icon

Jak zavést


Integrujte MojeID na svém webu sami dle technické dokumentace, nebo využijte naše partnery pro implementaci .


Vyplňte, podepište a odešlete smlouvu a zaplaťte poplatek dle pokynů ve smlouvě.

Nezapomeňte umístit logo „Podporuje MojeID“ na stránkách své služby.


Implementujte MojeID na svém webu dle technické dokumentace.

Seznam partnerů pro implementaci

Necítíte se na integraci MojeID sami? Nechte to na našich zkušených technických partnerech.

Behavin logo

Behavin s. r. o.
Behavin je vývojářské studio zabývající se primárně vývojem mobilních a webových aplikací postavených na robustních backendových technologiích. Bezpečnost je pro odborníky z Behavinu vždy na prvním místě. Nabídnou vám své zkušenosti a pomohou integrovat ověřování identity pomocí mojeID.

Trigama logo

Trigama International s. r. o.
Trigama vám pomůže integrovat MojeID do vašich webových či mobilních aplikací, ať už formou konzultace nebo přímo implementace na zakázku. Podporuje široký technologický stack – node.js, PHP, Java, React / React Native,... 

EzConvey s.r.o. logo

EzConvey s. r. o.
EzConvey řeší v Java EE identifikaci pomocí protokolů SAML2 a OIDC, buď formou PROXY, nebo cloudové aplikace. Data vrací ve formátu XML, JSON, nebo CSV. Technologie Web socket umožňuje vašim systémům neotvírat port do internetu, ale zůstat za ochranou Firewallu. 

Ami Praha logo

AMI Praha a. s.
AMI Praha je systémový integrátor v oblasti bezpečnosti ICT. Věnuje se primárně životnímu cyklu uživatelů – jak efektivně přihlašovat uživatele do koncových systémů a jaké informace a funkcionality jim zpřístupnit.

eID Easy logo

eID Easy OÜ
eID Easy nabízí API řešení pro integraci s MojeID a dalšími identifikačními službami po celé Evropě. S pluginem eID Easy je možné také generovat elektronické podpisy pomocí MojeID.

Kontakty